Food and Drink Expo, Foodex Meatex

6. – 9. 4. 2008 Birmingham

Mezinárodní potravinářský veletrh se koná ve dnech 6. – 9. dubna 2008 v Birminghamu (Velká Británie). Veletrh zahrnuje i Foodex Meatex, takže jsou zahrnuty veškeré aspekty výroby potravin, balení a distribuce. www.foodanddrinkexpo.co.uk

Seznam vystavovatelů z jednotlivých zemí
Jack Halliday – Sales Manager
Tel: +44 (0)1293 867618
Jack.Halliday@william-reed.co.uk
Sarah Thomas – Sales Executive
Tel: +44 (0)1293 867616
Sarah.Thomas@william-reed.co.uk
Elizabeth Rigden – Sales Executive
Tel: +44 (0)1293 867641
Elizabeth.Rigden@william-reed.co.uk
Cathy Forsyth – Operations Manager
Tel: +44 (0)1293 867634
Cathy.Forsyth@william-reed.co.uk
Gemma Maynard – Operations Executive
Tel: +44 (0)1293 867652
Gemma.Maynard@william-reed.co.uk
Kirsty Ho – International Sales
Tel: +44 (0)1293 867624
Kirsty.Ho@william-reed.co.uk
James Barker – Marketing Executive
Tel: +44 (0)1293 867621
James.Barker@william-reed.co.uk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *