Potravinářský veletrh Salima proběhne v Brně

ve dnech 7. - 10. 3.

Státní zemědělský intervenční fond pokračuje v marketingové podpoře národní značky kvality Klasa. Na veletrhu Salima bude prezentovat program na podporu kvalitních tuzemských potravin na ploše 192 metrů čtverečních.
V expozici SZIF bude vystavovat také několik držitelů značky Klasa. Po obvodu stánku budou umístěny pulty a chladící boxy, kde budou návštěvníkům veletrhu nabízeny potraviny se značkou Klasa k ochutnání. Vnitřní uspořádání stánku nabízí příjemné posezení pro 24 osob a řeší tak potřebu realizace kontraktačních setkání vystavujících výrobců s potenciálními odběrateli.
Architektonické řešení výstavní plochy se osvědčilo již na mnoha mezinárodních výstavách a veletrzích, kde SZIF značku Klasa představoval. Jen v loňském roce se se značkou Klasa seznámili odborníci v Anglii, Francii, Německu, Rakousku, Polsku a na Slovensku. V letošním roce již prezentoval SZIF značku Klasa na tradičním veletrhu Grüne Woche v Berlíně a na veletrhu Prodexpo v Moskvě.
V rámci veletrhu Salima organizuje SZIF také několik doprovodných akcí. Mezi nejvýznamnější patří bezesporu slavnostní předání certifikátů o ocenění Klasa výrobcům, kteří získají ocenění pro nový výrobek. Certifikáty předá 33 výrobcům 8. března 2006 ministr zemědělství Jan Mládek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *