Veletrh agroturistiky a jezdectví v italské Veroně

Publikum nejvíce ocenilo Rolex Fei World Cup, Světový pohár v parkuru

Stodesátý ročník přehlídky agroturistiky a jezdectví Fieracavalli zaznamenal letos rekord v návštěvnosti. Přítomno bylo na 700 vystavovatelů a 880 novinářů z celého světa. Obrovský úspěch zaznamenali Rolex Fei World Cup, Světový pohár v parkuru, Dětský salon a Tradiční vesnice, styčný bod produktů z různých italských regionů. Prezident Luigi Castelletti prohlásil: “Je to výsledek, který předčil naše očekávání a potvrdil pozici Fieracavalli na mezinárodní úrovni.”
Přehlídka Fieracavalli zaznamenala nový rekord v návštěvnosti s více než 151 tisíci návštěvníky. Celkový nárůst oproti minulému roku jsou 4 %. Přehlídka tak potvrdila svou pozici mezi milovníky koní doma i v zahraničí. Zúčastnilo se více jak 700 vystavovatelů se zhruba 2 500 zvířaty, kteří přijeli z 25 zemí. Vystavovalo se na celkové ploše 350 tisíc metrů čtverečních. Z celého světa na přehlídku zavítalo 880 novinářů.
Jen díky spolupráci s italským ministerstvem zemědělství (Mipaaf), Unire (Mezinárodní svaz chovatelů koní), Fise (Italská federace jezdectví), Aia (Italská asociace chovatelů) a dalšími asociacemi, které se pohybují ve světě koní, bylo možné dosáhnout takového úspěchu.
Publikum nejvíce ocenilo Rolex Fei World Cup, Světový pohár v parkuru, jehož finále bylo naprosto vyprodané, Horselyric, galavečer Fieracavalli, salony věnované arabským a španělským koním a Dětský salon – prostor věnovaný zábavě a učení pro nejmenší a jejich rodiny.
Divácky úspěšná byla rovněž Tradiční vesnice, která představila sérii enologicko-gastronomických itinerářů z různých italských regionů (obzvláště Benátsko a Lazio).“Výstava předčila všechna naše očekávání,” okomentoval historický výsledek prezident Veronafiere Luigi Castelletti. “I přes momentální ekonomickou situaci zájem publika rok od roku stále roste.” uzavírá Castelletti.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Jakub Fürsta, Omnimedia Public Relations, s.r.o.
E-mail: j.furst@omnimedia.cz
Tel.: +420 221 419 220
www.omnimedia.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *