28.05.2009 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

12. ročník mezinárodní výstavy chovatelských a jezdeckých potřeb PROPET

26. - 28. června 2009 BVV

PROPET se koná souběžně s mezinárodní výstavou psů INTERCANIS a mezinárodní výstavou koček INTERFELIS od 26. do 28. června 2009 na brněnském výstavišti
PROPET se za svou historii stal přední specializovanou kontraktační a prodejní výstavou v České republice a dobré jméno si získal také v zahraničí. Svědčí o tom účast vystavovatelů z devíti zemí Evropy v předešlém ročníku. Návštěvníci do Brna pravidelně přijíždějí obdivovat zvířata, ale hlavně využívají tuto příležitost k nákupu potřeb pro chovatele, krmiv a dalšího chovatelského a jezdeckého příslušenství.
Součástí výstavy je tradičně bohatý doprovodný program, který zahrnuje přehlídky živých zvířat, semináře a zajímavé akce pro chovatele.
Novinkou následujících ročníků výstav PROPET, INTERCANIS A INTERFELIS je jejich souběžné konání s NÁRODNÍ VÝSTAVOU HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT A ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY, která se do Brna přesouvá z přerovského výstaviště. Vznikne tak zcela nový, ucelený a u nás ojedinělý chovatelský komplex se zastoupením hospodářských i zájmových zvířat.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down