01.02.2014 | 03:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Celoevropská tisková konference firmy Zoetis v Paříži

Na okraji Paříže, v zámeckém hotelu Château de Méry, proběhla ve dnech 28.-29.1. 2014 celoevropská mediální konference firmy Zoetis, věnovaná uvedení nového přípravku k léčbě alergických onemocněním kůže u psů, s názvem Apoquel.

Slavnostní večeře na zahájení meetingu se uskutečnila ve stylovém prostředí zámecké hodovní síně. Účastníci konference tak mohli posoudit, jak působí prostředí tradičního francouzského šlechtického sídla v kombinaci s chutí vybraných lahůdek francouzské kuchyně.

Příští ráno, v jednací síni původní zámecké knihovny, přivítala hosty tiskové konference Mary Rhodesová a úvodní slovo k přípravku Apoquel přednesla generální manažerka firmy Zoetis pro Francii Roberta D´Amore. Na domácí přednášející navázala Dr. Chiara Noliová, italská specialistka na veterinární dermatologii, přednáškou o patofyziologii a léčbě svědění u alergické dermatitidy. Dopolední blok prezentací uzavřela marketingová ředitelka firmy Zoetis pro Evropu, Střední východ a Afriku Karima Yadiová s tématem týkajícím se současných nesplněných požadavků v léčbě svědění u alergické dermatitidy.

Po krátké přestávce se pozornost přednášejících zaměřila na samotný přípravek Apoquel a na nové možnosti vyplývající z jeho zavedení ve veterinární praxi.

Ředitelka technického marketingu firmy Zoetis Karine Savary-Batailleová ve svém vystoupení podrobně vysvětlila, v čem spočívá průlomový význam přípravku v léčbě dermatitid a jaké inovace jsou spojeny s jeho využitím ve veterinární medicíně. Se základními klinickými daty přípravku Apoquel seznámil účastníky konference ředitel výzkumu a rozvoje firmy Zoetis Michael Stegemann.Poslední prezentaci celé tiskové konference věnoval specialista na veterinární dermatologii Dr. Pascal Prélaud principiálnímu významu uváděného přípravku a novým možnostem pro léčbu dermatitid vyplývajícím z jeho využití ve veterinární medicíně.

Celý program konference ukončila krátká, intenzivní diskuse mezi přednášejícími a zúčastněnými novináři, na kterou navázaly individuální rozhovory.*

 

 

Karel Veselý

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down