03.04.2003 | 01:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Cena IAMS pro nejlepší klinický článek

Již od roku 1995 vypisuje společnost IAMS pravidelně každým rokem soutěž o Cenu IAMS pro nejlepší klinickou práci publikovanou v evropském veterinárním časopise. Udělením tohoto ocenění chce společnost stimulovat autory, aby prospěli veterinární profesi uveřejněním svých článků využitelných v klinické praxi. Cena IAMS se setkala s velkým ohlasem u autorů i praktických veterinárních lékařů a každoročně je nezávislé porotě předložena k posouzení řada vynikajících prací.

Vítězka Ceny IAMS pro rok 2002, Dr. Laura Blackwoodová z Velké Británie, dostala ocenění za článek „Hypertyreóza koček: pokrok v nové molekulární terapii“, publikovaný v časopise Journal of Small Animal Practice 2002;43:58-66.
O Cenu IAMS pro rok 2003 se mohou ucházet veterinární lékaři mladší 36 let, kteří publikovali své příspěvky v některém z evropských veterinárních časopisů (národních nebo mezinárodních) v období od 1. července 2002 do 1. června 2003. Do soutěže budou zařazeny klinické studie a články týkající se klinicky orientovaného základního výzkumu. Na Cenu IAMS mohou být nominovány retrospektivní i perspektivní studie a kvalitní souhrnné kompilační práce z oblasti klinické medicíny společenských zvířat. Vítězný rukopis vybere nezávislá porota složená ze tří vynikajících evropských veterinárních lékařů věnujících se klinické medicíně společenských zvířat.
Vítěz Ceny IAMS pro rok 2003 bude vyhlášen v říjnu 2003.

Cena pro vítěze zahrnuje:
1. 1500 euro v hotovosti
2. cestovní náklady spojené s návštěvou mezinárodního evropského veterinárního kongresu
3. volnou účast na kongresových jednáních
4. volnou účast na společenském programu kongresu
5. otištění článku v European Journal of Companion Animal Practice, oficiálním časopisu FECAVA
6. zdarma krmivo Eukanuba na jeden rok pro autorova psa nebo kočku

Články je třeba poslat v jazyce, v kterém byly publikovány, a v anglickém překladu (kompletním). Rukopisy zasílejte ve čtyřech kopiích spolu s životopisem prvního autora a svolením vydavatele s otištěním článku v European Journal of Companion Animal Practice nejpozději do 9. června 2003 na adresu:

Procter&Gamble International Operations SA
IAMS EUROPE
The Iams Company Award Committee
47, route de St-Georges
CH-1213 Petit Lancy 1
Switzerland
e-mail: iamstdproject.im@pg.com

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down