14.12.2012 | 09:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Cytokiny – buněčná komunikace

Vydavatelství Edukafarm vydává unikátní publikaci o cytokinech, která na českém trhu již řadu let chybí.

Ivo Bianchi, Lucie Kotlářová: Cytokiny - buněčná komunikace. Edukafarm2012, str. 168. Edice fyziologické regulační medicíny, 1.svazek. ISBN: 978-80-905128-0-1. Formát: 167 x 238 mm, pevné desky, vázané. Cena: 490 Kč.
 Autory knihy jsou italský lékař Ivo Bianchi a česká farmaceutka Lucie Kotlářová. Kniha zpracovává moderním přehledným způsobem vlastnosti cytokinů. Popisuje využití cytokinů ve fyziologických koncentracích a jejich roli v širokém spektru onemocnění. Autoři se zaměřili na terapeutické využití cytokinů v klinické praxi s popisem imunologických a farmakologických vlastností. Fyziologické koncentrace cytokinů, jejichž využití je v knize popisováno, je součástí konceptu medicíny nízkých dávek neboli fyziologické regulační medicíny. Poznatky vychází převážně z molekulární biologie. Fyziologická regulační medicína využívá v prevenci a terapii psycho-neuro-endokrinno-imunitní (PNEI) systém, který prostřednictvím správného fungování hormonů, cytokinů a neurotransmiterů (komunikačních molekul) zabezpečuje fyziologickou rovnováhu lidského organismu na úrovni imunitní, endokrinologické a také na úrovni CNS. Součástí knihy je vložená příloha, která obsahuje názvy přípravků fyziologické regulační medicíny pro klinické využití v praxi. Tyto přípravky se stávají díky celosvětovému výzkumu italské farmaceutické společnosti GUNA mimořádným terapeutickým nástrojem.
Další informace a formulář pro elektronickou objednávku knížky naleznete na stránkách: http://www.edukafarm.cz/clanek.php?id=1165
 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down