08.02.2002 | 10:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Equine Veterinary Journal and Equine Veterinary education

Časopisy BEVA vydávané vydavatelstvím Equine Veterinary Journal Ltd. Společností publikující nejvýznamnější časopisy, pravidelně vycházející suplementa a zajišťující prodej specializovaných knih zásilkovým způsobem.

Equine Veterinary Journal je základním vědeckým časopisem BEVA publikujícím vědecké informace na úrovni „state of the art – současné vrcholné úrovně oboru“ z oblasti veterinární medicíny koně. Je uznáván za nejlepší veterinární časopis zabývající se problematikou koní na světě.

Equine Veterinary Education publikuje odborné práce (nikoli vědecké původní statě), které mají spíše vzdělávací povahu a stal se díky tomu vysoce hodnoceným stimulujícím zdrojem informacím pro mnoho praktiků.

Suplementa zaměřena monotematicky na jednotlivé problémy (např. Poranění šlach, Oftalmologie, Koliky) jsou vydávána v souvislé očíslované řadě. Každý oddíl je vždy souborem vědeckých pojednání přispívajícím k rozšíření poznání ve veterinární medicíně zvoleného oboru.

Manuály zahrnují např. „Průvodce ošetřením emergentních stavů u koně při závodech“ nebo „Vyšetření očí koně při koupi“.

Zásilkový obchod s odbornými knihami umožňuje objednat veškerý sortiment knih specializovaných na veterinární a příbuznou problematiku u koní.
www.evj.co.uk

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down