09.11.2001 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Gellatt KN. Color Atlas of Veterinary Ophtalmology. 2001:420. 505 ilustrací, ISBN 078172998X, odhadovaná cena 66 GBP. Brožovaná vazba.

Nový barevný atlas seznamuje veterinární lékaře a studenty s běžnými oftalmickými nemocemi vyskytujícími se u všech druhů domácích a exotických zvířat. Atlas je klíčovou pomůckou pro diagnostiku očních nemocí, názorně je zde zobrazena oční tkáň v různých stadiích onemocnění.

Doprovodný text poskytuje dostatečné množství klinických informací pro interpretaci průběhu onemocnění. Tuto knihu lze použít samostatně nebo současně s Essentials of Veterinary Ophthalmology (Základy veterinární oftalmologie) nebo s Veterinary Ophthalmology, Third Edition (Veterinární oftalmologie, třetí vydání). Obě oftalmologie navazují na Barevný atlas a poskytují další klinické informace.
Nemoci jsou uvedeny v kapitolách, každá na samostatné straně (fotografie a klinický text) s komplexem nemocí prezentovaných na dvoustránkovém formátu pro zřetelnější rozlišení očních poruch. Část z 504 barevných fotografií pochází ze Základů veterinární oftalmologie a část z nich je nová, je zde také mnoho fotografií zobrazujících jednotlivá stadia onemocnění při jejich vzniku a během terapie.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down