21.10.2008 | 08:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Italská Verona přivítá koně z celého světa

6. – 9. 11. 2008

S nastupujícím podzimem do italské Verony opět přichází mezinárodní veletrh agroturistiky a jezdectví Fieracavalli. Letos se tato proslulá přehlídka krásných koní, vytříbené jezdecké kultury, tradice a originálních výstav bude konat již po stodesáté v rozmezí 6. – 9. listopadu.

O tom, že Fieracavalli není pouze výstavním místem, přesvědčily už předchozí ročníky veletrhu. Kromě zajímavých akcí totiž Fieracavalli hostí významné soutěže. Součástí letošního veletrhu je tak opět mezinárodní Rolex FEI Indoor Show Jumping World Cup. Světový pohár v parkuru se na italské půdě uskuteční již po osmé a v Itálii za tuto dobu zdomácněl natolik, že jej místní přezdívají zcela familiérně: Jumping Verona. Chybět rovněž nebude ani jedinečné představení HorseLyric. Na něm budou návštěvníci svědky nevídané kombinace jezdeckého mistrovství zúčastněných v kombinaci s klasickou operní hudbou. Návštěvníci se dočkají i expozice arabských plnokrevníků, španělských a italských koní a v neposlední řadě také dramatických soutěží v jízdě na koni, jako například Caprilli Trophy, které se přezdívá „jezdecký Oskar“.

Bohatý program dále nabídne doplňkové expozice jako Horselounge (designový VIP sektor jezdeckého klubu), Horseart (výstava zaměřená na prolínání světa koní a umění), Country Lifestyle Exhibition (styl života v propojení s přírodou) či WesternShow odkazující na tradice Divokého Západu.

Veletrhu se v loňském roce zúčastnilo na 700 vystavovatelů z více než 25 zemí na ploše 350 000 m2, přičemž jejich expozice a soutěže zhlédlo na 145 000 návštěvníků z celého světa. Více informací naleznete na www.fieracavalli.com

Jakub Fürsta, Omnimedia Public Relations, s.r.o.
E-mail: j.furst@omnimedia.cz
Tel.: +420 221 419 220
www.omnimedia.cz

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down