09.06.2008 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kulatý stůl: veterinární a hygienické podmínky pro maloproducenty

Trast pro ekonomiku a společnost - http://www.thinktank.cz

Trast pro ekonomiku a společnost pořádá kulatý stůl, na kterém budeme diskutovat legislativní překážky, kterým musí čelit maloproducenti (nejen) na venkově. Kulatý stůl se uskuteční v pondělí 9. června od 9 do 12 hodin v prostorách Družstevní asociace, Těšnov 5, Praha 1.

Představíme jaké příležitosti a omezení pro výrobu farmářských specialit skýtají české a evropské hygienické předpisy.
Diskutována bude také otázka, nakolik jsou legislativní omezení bariérou i pro rozvoj venkova.
Trast bude mimo jiné prezentovat své poznatky a zkušenosti z výzkumných cest do Německa, Lucemburska, Rakouska, Itálie a Slovinska, a též poznatky z rozhovorů s českými legálními i nelegálními maloproducenty.

Trast pro ekonomiku a společnost (TES) je nezávislý thinktank -- centrum pro sociální a ekonomický výzkum a vzdělávání. Cílem této organizace je podpora demokratických a sociálně spravedlivých procesů ve společnosti, vedoucích k posílení trvalé udržitelnosti a zodpovědnému chování subjektů v hospodářské soutěži. Tato organizace je nezávislá a není spojená s žádnou politickou stranou. Více informací o TESu na www.thinktank.cz.

Kulatý stůl je součástí projektu "Legislativní podmínky pro malé producenty a zpracovatele (nejen) na venkově", který byl ! podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti.

Kontaktní osoba: Stanislav Kutáček
Telefon: 774 643 394
E-mail: testrast@gmail.com

Tiskové zprávy na internetu: http://press-servis.ecn.cz/tiskove-zpravy/

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down