Mezinárodní akademie chovu skotu – International Cattle Academy

Ve dnech 5. a 6. června proběhl na Veterinární a farmaceutické univerzitě Postgraduální kurz FVS – SZIU a FVL VFU Brno na téma Management reprodukce v praxi pro veterináře a chovatele skotu. Seminář zahájil Dr. István Gróf (MSD Animal Health) a Dr. Zbyněk Dvořák (MSD Animal Health), za Veterinární a farmaceutickou univerzitu vystoupil prof. V. Celer, Ph.D.

Blok odborných přednášek na téma prevence a řešení těžkých porodů, klinická diagnostika a ošetření patologických stavů na děloze, klinická diagnostika fyziologických stavů na vaječnících a děloze a klinická diagnostika a ošetření patologických stavů na vaječnících patřil erudovaným specialistům v  oboru porodnictví a gynekologie doc. Radovanu Doleželovi, CSc., a doc. Svatopluku Čechovi, Ph.D., z Fakulty veterinárního lékařství VFU.

Analýzy výsledků faremních auditů prezentovali z Veterinární fakulty Univerzity sv. Štěpána Budapešti Dr. László Búza (MSD AH), Dr. Lajos Balázs (MSD AH) a Dr. Szilvia Orosz. Ekonomické výsledky faremních auditů přednesl prof. László Ózsvári.*

Další informace o tomto semináři budou podrobněji rozvedeny v červencovém čísle časopisu Veterinářství.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *