22.03.2007 | 10:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mezinárodní veletrh G+H v Brně

Veletrh proběhne ve dnech 27. až 29. března a budou zde také prezentovány potraviny se značkou Klasa.

Potraviny oceněné národní značkou kvality Klasa budou reprezentovat kvalitní českou produkci na mezinárodním veletrhu gastronomie, hotelových služeb a veřejného stravování G+H v Brně. Cílem účasti na veletrhu je zejména propagace kvalitních českých potravin domácí i zahraniční odborné veřejnosti.
Expozice Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) bude mít rozlohu 153 metrů čtverečních a návštěvníci ji najdou v pavilonu A2. Celá expozice bude koncipována tak, aby v jejích prostorách mohlo vystavovat také třicet výrobců - držitelů národní značky kvality Klasa. Prezentovat se budou prvotřídní potravinářské výrobky se značkou Klasa – salámy, klobásy, paštiky, nakládaná zelenina, hořčice, bramborové kaše, různé druhy pečiva, müsli, cukrovinky, mléčné výrobky, pomazánky, sýry, ale i knedlíky či těstoviny a také piva tří značek.
Mezinárodní veletrh G+H již získal prestižní postavení mezi profesionály, kteří se zabývají segmentem gastronomie a hotelnictví v ČR. Letos se bude konat již třetí ročník veletrhu G + H. Každé dva roky se zde prezentuje široká škála potravinářských produktů od největších dodavatelů, až po malé a střední firmy. Stejně bohatě bývá zastoupena i technologická část, kde se nabízí veškerý potřebný sortiment od moderních zařízení pro velkokapacitní kuchyně až po specializovaný software. Minulého ročníku veletrhu G+H se účastnilo 153 vystavovatelů a navštívilo jej 8113 návštěvníků.
G+H je dalším významným veletrhem, kde Státní zemědělský intervenční fond propaguje vysoce kvalitní domácí potraviny. Výrobky Klasa se v letošním roce představily již na veletrzích Grüne Woche v Berlíně či Prodexpo v Moskvě. Po veletrhu G + H se budou výrobky se značkou Klasa prezentovat ještě na veletrzích Agrokomplex, Země živitelka v Českých Budějovicích, Polagra Food v Polsku a nebo Anuga v Kolíně nad Rýnem.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down