09.03.2010 | 08:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

21. - 25. 3. 2010, Výstaviště Brno

Veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX a SILVA REGINA nesou za dobu více než desetiletého úspěšného trvání známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě. Svědčí o tom i výsledky předchozího ročníku, který byl nejúspěšnější ve své historii.
Veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX a SILVA REGINA se konají jeden krát za dva roky. V roce 2008 se výstavy zúčastnilo 758 vystavovatelů ze 20 zemí, areál výstaviště navštívilo 93.020 návštěvníků ze 51 zemí.
Veletrhy představují největší komplex odborných veletrhů ve střední Evropě, přinášejí nejnovější trendy a technologie oborů zemědělství, lesnictví a veterinářství a prezentují se zde přední světové firmy. K dobrému jménu veletrhů přispívá tradičně odborný doprovodný program, který přinese nejnovější informace a trendy oborů – zemědělství, lesnictví, myslivost, krmivářství, veterinářství či včelařství. Veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA 2010 se tak stanou místem, kde se setkají přední odborníci, významné osobnosti, novináři, zástupci firem a společně se budou věnovat tématům, které určují budoucí vývoj celého odvětví.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down