26.03.2002 | 09:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na aktuální téma

Na víkend 24. – 25. března se sjeli do Brna veterinární lékaři, kteří se ve své praxi zabývají zdravotní problematikou koní. Česká hipiatrická společnost zvolila pro svůj výroční X. seminář téma „Dermatologie koní“.

Odborný garant semináře Dr. Petr Jahn pozval jako hlavního přednášejícího profesora Dereka Knottenbelta z Veterinární univerzity v Liverpoolu. Ten se své role ujal velice zodpovědně a všechny čtyři jeho bravurně přednesené příspěvky byly sledovány s velkým zájmem a vyvolaly bohatou diskusi. Také přednášky dalších dvou zahraničních hostů – Dr. Reginy Wagnerové a Dr. Gabriely Starkové z Veterinární univerzity ve Vídni, týkající se diagnostických metod v dermatologii u koní, vzbudily patřičnou pozornost. V úrovni přednesených referátů si nijak nezadali ani naši odborníci Dr. Rybníček, doc. Minář, Dr. Mezerová, Dr. Jahn, Dr. Rybníkář. Řada účastníků využila také možnosti prezentovat na závěr bloku odborných přednášek své dermatologické pacienty a konzultovat diagnostický a terapeutický postup s přítomnými odborníky.
Seminář měl již tradičně vysokou odbornou i technickou úroveň a vysoká účast (kolem 130 přítomných) a ohromné množství otázek kladených přednášejícím potvrdily, že dermatologický pacient je tvrdým oříškem i v hipiatrické praxi.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down