Nová generace vakcín

Kongresová hala hotelu Holiday Inn se dne 20. 2. stala místem setkání veterinárních lékařů z Brna a blízkého okolí, kteří přijali pozvání na představení nové generace vakcín pro psy Vanguard Plus, vhodně doplněné tématem z managementu veterinární praxe.

Vzhledem k epizootologické situaci v Evropě přetrvává nebezpečí onemocnění psů psinkou, parvovirózou a koronavirózou, leptospirózou, psincovým kašlem a hepetitidou, a jedinou prevencí zůstává včasná a pravidelná vakcinace. Firma Pfizer u nové generace vakcín zdůrazňuje vyšší titr viru navozující časnější a plnou ochranu již ve 12. týdnu stáří štěněte, malý počet pasáží vakcinačního viru vyvolávající vyšší protilátkovou odpověď a dále kultivaci viru na psích buněčných kulturách zajišťující lepší replikaci viru po vakcinaci. Vlastní vývoj a výzkum, odborný servis a péče o klienta jsou zárukou kvality produktů a poskytovaných služeb založených na vzájemné spolupráci a důvěře.
Úspěšnou premiérou setkání bylo spojení firemní prezentace s odbornou přednáškou na téma management ve veterinární praxi, kterého se ujal Ivan Chochula z firmy Mercuri International a Dr. Petr Šrenk, v zastoupení IAMS, z veterinární kliniky Jaggy. Aplikace teoretických a praktických zkušeností v organizaci veterinární praxe má svá úskalí a specifika, o kterých je dobré vědět, zvláště pokud se dotýkají úspěšnosti podnikání v reálných podmínkách veterinární praxe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *