29.11.2010 | 11:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ocenění Státní veterinární správy ČR

Opět mezi 100 nejlepšími

Letos již podruhé se Státní veterinární správa ČR umístila mezi stovkou nejlepších podniků a firem v ČR. Toto ocenění předal v pátek 26. 11. Ivan Fuksa, ministr zemědělství ČR, do rukou Milana Maleny, ústředního ředitele Státní veterinární správy ČR.

Poprvé byla SVS ČR takto vyhodnocena před dvěma lety, v roce 2008, dnes se ukázalo, že lze úspěch obhájit. Je to významné zejména s ohledem na to, že mezi oceněnými subjekty je těch „státních“ poskrovnu, a ty, které mají navíc něco společného se zemědělstvím a potravinářstvím, se dají spočítat na prstech jedné ruky.

Toto ocenění Státní veterinární správy ČR bylo podmíněno několika skutečnostmi. Jednak je to setrvalá účinnost a důvěryhodnost našeho státního veterinárního dozoru, kterou si uvědomují nejen naši chovatelé, zpracovatelé a spotřebitelé, ale i kontrolní orgány EU, které to již mnohokrát konstatovaly. Mimo jiné pak i to, že je Státní veterinární správa již tři roky držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001 pro výkon státní správy v oblasti veterinární péče na území České republiky. Tento certifikát znamená, že SVS ČR patří mezi organizace s účinným a kvalitním – certifikovaným – způsobem řízení. Letošní recertifikační audit toto potvrdil.

Co to znamená, být mezi 100 nejlepšími? Letos to byl již patnáctý ročník soutěže, kterou pořádá COMENIUS - Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědeckotechnickou spolupráci. Ocenění jsme obdrželi při příležitosti mezinárodní konference „Klíčové faktory úspěchu“ - certifikát o umístění mezi Top 100, dne 28. 11. na Pražském hradě.
Josef Duben, tisk. mluvčí SVS ČR

Další informace z oblasti Státní veterinární správy lze získat na internetových stránkách SVS ČR: www.svscr.cz

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down