02.12.2013 | 09:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Plaketa za dlouhodobou vynikající spolupráci

V letošním roce putovalo ocenění společnosti Hill´s Pet Nutrition pro velmi dobře spolupracující veterinární pracoviště do Znojma.

 

 

V letošním roce putovalo ocenění společnosti Hill´s Pet Nutrition pro velmi dobře spolupracující veterinární pracoviště do Znojma. Veterinární klinika Znojmo – Přímětice MVDr. Dalibora Boháče byla vybrána ze stovek velice dobře spolupracujících praxí v České republice. Vznik pracoviště se datuje od roku 1968, kdy byla praxe jednoznačně zaměřena na ošetření hospodářských zvířat. Postupně došlo ke zvýšení podílů ošetření ve prospěch malých zvířat a v devadesátých letech se malá zvířata stala výhradními pacienty.

Klinika patřila vždy na okrese Znojmo k nejlépe přístrojově vybaveným pracovištím. V současné době disponuje kvalitně vybavenou laboratoří, dále rtg, USG a také endoskopií – jak rigidní, tak flexibilní. Provádí široké spektrum diagnostických a léčebných zákroků, včetně ortopedických a operací páteře. Dále provádí speciální dermatologické a kardiologické vyšetření.

Tým veterinární kliniky tvoří čtyři lékaři, kteří se průběžně vzdělávají  v oboru svého zaměření. Kolektiv doplňují dvě recepční a jeden  lékař na dalším druhém pracovišti Veterinární klinice Hatě. Na této klinice poskytují standardní vyšetření a ošetření nemocných zvířat. Specifické služby jsou zde zaměřeny na geriatrické pacienty a také je zde prostor na preventivní ochranu zdraví malých zvířat.

Děkuji oběma klinikám za jejich vzornou prezentaci našich produktů  a gratuluji k jejich letošnímu ocenění.*

Renata Sýkorová,

ředitelka společnosti A-VET, s r. o., Praha

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down