01.07.2009 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Propet

BVV, 26. – 28. 6. 2009

Tradiční mezinárodní veletrh chovatelských a jezdeckých potřeb Propet proběhl koncem června na brněnském výstavišti již podvanácté. Jeho součástí byla Mezinárodní výstava psů - Intercanis, koček – Interfelis a Mezinárodní soutež psů – Intercanis agility..
Výjimečného rozsahu byla v letošním roce účast chovatelů koní a firem s potřebami pro chov koní. Ve spolupráci se Svazem chovatelů koní Moravy a Slezska připravili organizátoři akce Veletrhy Brno velkou výstavu koní spojenou s komentovanou přehlídkou a hodnocením. V areálu výstaviště bylo ustájeno zhruba padesát koní.
Na volné ploše proběhl v rámci výstavy Mezinárodní voltižní závod CVI. Westernový miniranč John Deere připravil pro zájemce celodenní program s ukázkami ježdění, westernovou show a výcvikem koní. Součástí programu byly odborné semináře o koních.
Zajímavá byla výstava hlodavců, návštěvníci si mohli prohlédnout různá plemena morčat, krys a myší.
Na výstavě byly k dispozici potřeby pro akvaristiku, potřeby pro chovatele exotického ptactva, terarijních zvířat, hlodavců a drobných savců
Novinkou výstavy PROPET bylo její souběžné konání s NÁRODNÍ VÝSTAVOU HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT A ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY, která se do Brna přesunula z Přerova. Vznikl tak zcela nový a u nás ojedinělý chovatelský komplex se zastoupením více než tisíce hospodářských i zájmových zvířat.
Kromě zemědělské techniky se mohli zájemci na veletrhu seznámit s regionální produkcí potravin – především pak s regionálními specialitami.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down