PRRS Management – nejnovější trendy. Brno, 15. 3. 2016

V kokpitu letícího BI 737 pod vedením zkušeného pilota, kapitána letadla MVDr. Martina Šandy, proběhl seminář společnosti Boehringer Ingelheim o nejnovějších poznatcích syndromu PRRS u prasat a o metodách jeho řešení.

Naprosto originální přístup, který zvolili organizátoři akce MVDr. Martin Šanda ve spolupráci se společností V. M. Est, vysloveně vtáhl účastníky akce do programu semináře prostřednictvím obrazové a zvukové simulace startu dopravního letadla (v tomto případě BI 737). Konferenční sál brněnského hotelu Internacional se tak  po dobu trvání přednáškového odpoledne proměnil v palubu mezikontinentálního letu, na níž probíhaly odborné prezentace týkající se nejnovějších poznatků syndromu PRRS u prasat a jeho managementu.

Součástí programu byla přednáška MVDr. Pavla Mikliše, v níž seznámil účastníky konference se dvěma novými přípravky společnosti Boehringer Ingelheim: Ingelvac PRRSFLEX a REPROCYC PRRS, jež se budou podílet na potlačování respiračního a reprodukčního syndromu u prasat v našem i v celosvětovém měřítku.*

 

Karel Veselý

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *