13.02.2007 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

SIMA 2007

Mezinárodní odborný veletrh zemědělské techniky a chovu proběhne od 4. března do 8. března 2007 v Paříži.

SIMA, světový veletrh dodavatelů pro zemědělství a chov, se obrací na všechny odborníky ze zemědělského sektoru; bude hostit zhruba 1 400 vystavovatelů, mezi nimiž se objeví vystavovatelé ze všech nejvýznamnějších průmyslových skupin. Výstavní plocha veletrhu je 220 000 m2.

1. Vyčerpávající nabídka
V oblasti rostlinné výroby vystavují konstruktéři kompletní řady, které jsou určeny jak pro francouzský, tak i pro mezinárodní trh.
Bude zde vystaveno 400 kusů živého skotu (dojnice a masná plemena) vysoké genetické úrovně, které budou vystavovat francouzští i zahraniční chovatelé. Pro veškeré vybavení, zařízení, produkty a služby určené pro živočišnou výrobu bude vytvořeno příznivé prostředí k jednání v halách 1 a 2, jež jsou vyhrazeny chovatelství.

2. Návštěvníci, na něž je veletrh zaměřen
Při minulém ročníku přišlo na veletrh SIMA 200 000 odborných návštěvníků, z nichž čtvrtina přijela ze zahraničí. Veletrh je setkáním zemědělců, chovatelů, podnikatelů v oblasti zemědělských a lesnických prací, představitelů CUMA (Sdružení uživatelů zemědělské techniky) a všech rozhodujících činitelů v oblasti zemědělství a chovatelství.

3. Světová platforma pro inovaci
Konstruktéři z celého světa využívají veletrh SIMA jakožto místa pro předpremiérovou prezentaci výsledků svých výzkumů, které mohou předvádět před očima zasvěceného mezinárodního publika. Nejlepší realizace jsou odměněny při vyhlašování vítězů.

4. Oficiální účast ČR v Paříži
Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR zařadilo veletrh SIMA 2007 do plánu svých oficiálních účastí a řada českých firem se představí formou stánkových expozic.

Vstupenku zdarma získáte formou předregistrace na
http://sima2007.e2m-solution.com/index.php?promoCode=AGR&lang=UK kde v poli Invitation Code / Code der Einladung /Code d'invitation použijte kód AGR nebo prostřednictvím kanceláře veletrhu Sima v ČR : ACTIVE COMMUNICATION, Anglická 28, 120 00 Praha 2, tel./fax. +420 222 518 587, active@telecom.cz
Dopravu a ubytování zajišťuje CK Primatour Ostrava, tel. 596 931 480, info@primatour.cz

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down