09.04.2010 | 08:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Společnost Hill’s Pet Nutrition otevřela nový výrobní závod

V Hustopečích se bude vyrábět více než 14 různých receptur krmiv pro psy a kočky

Společnost Hill’s Pet Nutrition, která zaujímá vedoucí postavení na světovém trhu krmiv pro psy a kočky, slavnostně otevřela v Hustopečích dne 7. 4. nový moderní závod pro výrobu těchto krmiv. Společnost vyrábí produktové řady Hill'sTM Prescription DietTM a Hill'sTM Science Plan™ pro trhy západní, střední a východní Evropy a Ruska. Celkem nabízí řadu krmiv pro psy a kočky ve více než 90 zemích světa.
Nový výrobní závod u obce Hustopeče se rozprostírá na ploše 16,8 hektaru a bude produkovat více než 14 různých receptur krmiv Hill’s. Jeho moderní technologie jsou citlivé k životnímu prostředí. Závod usiluje o získání celosvětově uznávaného certifikátu LEED (Leadership in Energy and Environmental Design). Je konstruován tak, aby vyhovoval nejpřísnějším ekologickým a provozním normám, a to jak v oblasti hospodaření s vodou, energií a vzduchem, tak i při využití materiálů či dodávaných surovin. Stejně tak pečuje i o kvalitu vnitřního pracovního prostředí. Přesnost a hygienické standardy výrobních procesů jsou srovnatelné s výrobou lidské výživy.
V současné době provozuje Hill’s Pet Nutrition šest výrobních závodů, čtyři závody jsou v USA – Topeca (Kansas), Richmond (Indiana), Los Angeles (Kalifornia), Bowling Green (Kentucky), jeden v Nizozemí (Etten-Leur) a nyní i nový výrobní závod v Hustopečích. V roce 2010 se chystá otevření dalšího závodu na výrobu krmiv pro psy a kočky, v Emporii (Kansas, USA).

Napsat komentář

Napsat komentář

Komentáře k článku

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down