23.04.2003 | 07:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Státní veterinární správa se stěhuje

Od počátku května bude Státní veterinární správa ČR pracovat v nových prostorách. Náročné stěhování všech odborů, instalace sítě a spojení probíhá právě v těchto dnech.

Kdo hodlá žádat o stanovení veterinárních podmínek pro dovoz veterinárního zboží, popřípadě o jeho tranzit, nechť žádost zašle na následující adresu: Státní veterinární správa ČR – odbor veterinární ochrany státního území, 120 56 Praha 2, Slezská 7, a to na jeho vedoucího MVDr. Milana Sehnala nebo na MVDr. Vlastimila Hustáka. Telefon i fax je sem 227 010 609 až 10. Toto spojení je dočasné, zřejmě do 14 dní bude definitivní a bude poté i opět fungovat e-mailové spojení.
To se týká všech odborů Státní veterinární správy ČR. Podle Josefa Holejšovského, ústředního ředitele Státní veterinární správy, se v náplni práce nic nemění, naopak práce ještě přibude, zejména v období, kdy se ČR chystá na vstup do EU. Státní veterinární správu ještě čekají další inspekce z Bruselu a spolupráce s bruselskou administrativou bude čím dál tím užší. Bude to náročnější pro stávající i nové pracovníky.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down