20.05.2011 | 10:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Stipendijní Mevet Program

Společnost MEVET, spol. s r.o. vyhlásila stipendijní program v akademickém roce 2010/2011 na podporu vzdělávání pro studenty 4. a 5. ročníků veterinárního lékařství (FVL VFU Brno). Pro zařazení do stipendijního programu musel student písemně vypracovat samostatnou práci podle svého zájmu i odborného zaměření. Téma samostatné práce bylo možné zvolit ze široké veterinární problematiky tzv. PET–zvířat: psů, koček a drobných savců, plazů a exotických ptáků chovaných ze záliby (zvířata v zájmových chovech). Společnost MEVET (www.mevet.cz) preferovala odborná témata oborů dermatologie, ekto, ortopedie, parazitologie, vakcinologie (resp. infekční nemoci), ale i ostatní práce s jinou tématikou byly hodnoceny objektivně a nebyly zásadně znevýhodněny.
Komise vybrala tři nejhodnotnější práce. Vyhlášení výsledků, ocenění nejlepších prací a slavnostní předání cen proběhlo ve velkém přednáškovém sále na Klinice chorob psů a koček, dne 17. 5. na závěrečné přednášce letního semestru. Stipendijní Mevet Program získaly tři studentky.
Studentky Eva Jírů za práci s názvem Sebaceózní epiteliom u fretky, Tereza Vincencová za práci s názvem Juvenilní akné u psa a Petra Žákovská za Ošetření apatie a anorexie u chameleona jemenského – kazuistika dostaly každá stipendijní podporu v hodnotě 5.000,-. Stipendijní podpora bude čerpána v rámci vzdělávacích potřeb. Každý oceněný student získal navíc odbornou MERIAL publikaci The Practical Guide to Canine Dermatology.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down