17.12.2007 | 08:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Světová potravinářská výstava Food Expo

24. - 27. 10. 2007, Chicago

Celosvětová výstava Food Expo 2007 je jedním z největších mezinárodních veletrhů, kde se každoročně představují novinky z potravinářského průmyslu včetně balení potravin. Na ploše kolem 115 000 m2 bylo prezentováno okolo 1000 vystavovatelů. Byly zde představeny nové trendy ve vývoji potravinářských strojů a různých vyvíjených potravinářských zařízení. Byla nabízena výroba různých potravin včetně přídatných látek a nových druhů koření. Dále byly zveřejněny nové způsoby výroby při použití inovovaných strojních zařízení. Více než 25 000 návštěvníků ze zhruba 100 zemí bylo informováno o nových technologických trendech a obchodních možnostech.
Výstavy se zúčastnili různí výrobci, včetně zpracovatelů masa i mléčných výrobků. Tento potravinářský veletrh byl zaměřen na dvě průběžně probíhající výstavy – Mezinárodní průmyslovou výstavu masa, drůbeže a mořských plodů a na Výstavu dalších potravin, včetně mlékárenských výrobků a mléčných nápojů.
Na veletrhu se podílelo více než tisíc vystavovatelů s nejnovějšími výrobky, technologiemi a službami z oblasti zpracování, balení a distribuce potravin včetně přídatných látek.
Za čtyři dny byly laické i odborné veřejnosti na největším severoamerickém veletrhu poskytnuty informace od výrobců ze sto zemí celého světa. Byly předvedeny jak nové technologie, tak i poslední trendy a možnosti prodeje potravin. Celosvětová výstava Food Expo umožnila návštěvníkům z řad odborníků nalézt kompletní řešení pro celý výrobní proces, který probíhá od příjmu zboží přes expedici až po prodej konečným zákazníkům.
Návštěvníci se mohli zúčastnit více než čtyřiceti sympozií, seminářů a dalších setkání odborné veřejnosti.
Fleischwirtschaft 2007:87(10):14.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down