31.03.2008 | 08:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Symposium Společnosti pro probiotika a prebiotika

23. dubna 2008, Praha

Společnost pro probiotika a prebiotika uspořádá III. symposium , které se bude konat dne 23. dubna 2008 v Kongresovém centru Ústřední vojenské nemocnice v Praze 6 – Střešovicích od 9.00 hodin. Hlavními tématy symposia budou probiotika a alergie, metody studia mechanismů účinků probiotik a prebiotik a probiotika a prebiotika v potravinách a doplňcích stravy.
Zájemci o účast na semináři se mohou přihlásit na elektronické adrese jana.vojtkova@lfmotol.cuni.cz nebo na poštovní adrese Jana Vojtková, Pediatrická klinika 2. LF UK a FN Motol, V úvalu 84, 150 06 Praha 6– Motol a to do 15. března 2008. Na přihlášce je třeba uvést příjmení, jméno a titul, pracoviště a jeho adresa, u studentů škola a její adresa, telefon, fax a email.
Zájemci o aktivní účast připojí k přihlášce strukturovaný abstrakt v elektronické formě, který může obsahovat max. 400 slov, a bude obsahovat název sdělení, autory bez titulů, s plným křestním jménem, a jejich pracoviště a vlastní text abstraktu. Abstrakt je třeba rovněž zaslat do 15. března.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down