07.01.2008 | 06:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

TECHAGRO 2008-Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

6. - 10. 4. 2008

TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA 2008
Za dobu více než desetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě. Svědčí o tom i výsledky předchozího ročníku, který byl nejúspěšnější ve své historii. Veletrhů TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA 2006 se zúčastnilo 708 vystavovatelů z 19 zemí, areál výstaviště navštívilo 78.370 návštěvníků ze 45 zemí.

Proč se účastnit veletrhů TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA: největší komplex odborných veletrhů ve střední Evropě, nejnovější trendy a technologie oborů zemědělství, lesnictví a veterinářství, prezentace předních světových firem, vysoká zahraniční účast, bohatý doprovodný program s aktuálními tématy odvětví a účastí významných osobností.
K dobrému jménu veletrhů přispívá tradičně odborný doprovodný program, který přinese nejnovější informace a trendy oborů – zemědělství, lesnictví, myslivost, krmivářství, veterinářství či včelařství. Veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA 2008 se tak stanou místem, kde se setkají přední odborníci, významné osobnosti, novináři, zástupci firem a společně se budou věnovat tématům, které určují budoucí vývoj celého odvětví.

Cílové skupiny projektu:
Vystavovatelé
výrobci, dovozci a distributoři zemědělské techniky, krmiv, veterinární techniky, lesnické techniky, loveckých zbraní a potřeb pro myslivost
chovatelé hospodářských zvířat
drobní prodejci zemědělských, lesnických, mysliveckých a veterinárních potřeb
Návštěvníci
majitelé, spolumajitelé obchodních společností, ředitelé, manažeři, vedoucí pracovníci , podnikatelé, specialisté, zaměstnanci zemědělských, lesnických a veterinárních podniků, farmáři, myslivci, lesníci, veterináři, chovatelé
drobní zemědělci, zahrádkáři.

Pro rok 2008 se připravují odborná témata:
„Biomasa jako obnovitelný zdroj energie“
„Rozvoj venkova“
„Pohoda zvířat - bezpečnost potravin“

BVV Brno / Česká republika
Pořadatel Veletrhy Brno, a.s.
Výstaviště 1, 647 00 Brno
Tel.: +420 541 152 834
Fax: +420 541 153 068
E-mail: techagro@bvv.cz

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down