02.10.2012 | 11:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vet Golf Tour 2012

Milovníci golfu z řad veterinárních lékařů se letos opět sešli na veterinární golfové tour – Vet Golf Tour 2012, kterou pořádá Nadační fond Petra Samohýla.

Celkem se v letošním roce konaly tři golfové turnaje. K prvnímu turnaji jsme se již tradičně sešli v Alfrédově u Stříbra a to 5. května, 29. června tour pokračovala v Semilech, na hřišti pravidelným účastníkům také dobře známém, finále se konalo 14. září na hřišti Mnich u Nové Bystřice.
Celkem se letošního ročníku zúčastnilo 51 hráčů. Více než polovinu zúčastněných tvořili držitelé titulu MVDr., konkrétně 28 veterinářů. Celkovým vítězem tour, tj. hráč, který ve všech třech turnajích nasbíral nejvíce stablefordových bodů, se stal MVDr. Marek Bedrník z Jablonce nad Nisou, na druhém místě se umístil MVDr. Tomáš Jaroš z Vyššího Brodu a třetí příčku obsadil MVDr. Ivan Henyš z Mukařova.
Celá tour se nesla ve znamení dobré nálady a radosti ze hry. Všichni účastníci se pokaždé znovu těšili až se na zeleném trávníku setkají s kolegy z branže a stráví příjemný den okořeněný zdravou soutěživostí. Tímto bychom rádi pozvali všechny veterinární lékaře-golfisty na příští ročník Vet Golf Tour 2013. Více informací k veterinární tour naleznete na www.samohyl.cz/nadacnifond/golf. 
 
Za Nadační fond Petra Samohýla
Lucie Samohýlová       
  
Společná fotografie účastníků závěrečného turnaje na hřišti Mnich u Nové Bystřice

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down