Veterinární nemocnice Český Brod: Jsme tu pro vás 24 hodin denně

Potřebujete akutní pomoc pro vašeho čtyřnohého miláčka? Obraťte se na Veterinární nemocnici v Českém Brodě. Naše nemocnice poskytuje veterinární pohotovost 24 hodin denně.

Pro čtyřnohé pacienty z okolí Prahy zajišťujeme veterinární pohotovost, tedy nepřetržitou lékařskou službu. Za pohotovostní dobu ve všední den považujeme čas mezi 20:00 a 7:00. Naši veterinární lékaři a sestry jsou vám k dispozici 24 hodin denně i během víkendů a všech státních svátků.

 

V rámci veterinární pohotovosti je k dispozici i další veterinární lékař v případě řešení složitějších případů. Provoz nemocnice není ani v nočních hodinách nijak omezen, k dispozici je veškeré vybavení, včetně operačních sálů. Pacientům poskytujeme prvotřídní profesionální služby a individuální přístup.

 

Pomůžeme vám i online

 

Pokud se vám zdá, že váš miláček není ve správné kondici, zkuste se obrátit na naši veterinární poradnu. Dotazy klientů řeší naši lékaři v co nejkratším možném termínu. Někdy dokážeme problém vyřešit pouze díky veterinární poradně, jindy doporučíme konkrétního odborníka z naší nemocnice. Veterinární poradna nabízí i funkci vyhledávání, takže může posloužit všem starostlivým majitelům zvířecích miláčků jako zdroj užitečných informací.*

 

Komentáře ke článku 1

  • Tereza Ziebová

    Dobrý den,chtěla bych se zeptat naše kotě snědlo kus igelitového pytlíku a nevíme co máme dělat , prosím aby jste nám pomohli děkuji. Tereza

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *