23.05.2002 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výstaviště v Lysé ovládne Natura Viva

Ode dneška do neděle bude probíhat na výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku výstava myslivosti, rybářství a včelařství Natura Viva 2002. Jedním z největších lákadel expozice by se měl stát včelí úl s živým osazenstvem, do nějž budou návštěvníci vidět, řekl ředitel výstaviště Miroslav Zelenka.

„Nebude zde chybět ani ukázka hnízda sršní. To bude ale samozřejmě prázdné,“ dodal Zelenka. Více než 120 vystavovatelů nabídne potřeby pro myslivce a technické vybavení pro rybáře a včelaře. Zpestření přehlídky bude tvořit tisícovka mysliveckých trofejí z okresů Nymburk, Kutná Hora a Praha-východ, výstava fotografií přírody, prezentace kynologických i sokolnických klubů a soutěže pro děti. Příchozí uvidí i velký bazén s mnoha živými rybami a výstavu kosatců. V sobotu se uskuteční zábavný program Kozlice kontra udice, ve kterém se utkají myslivci s rybáři.
Natura Viva se řadí k nejvíce navštěvovaným akcím výstaviště, jen v loňském roce ji vidělo kolem 20.000 návštěvníků. Výstava je určena laikům i odborníkům.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down