27.02.2019 | 11:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Využití imunoterapie a terapie malých molekulárních inhibitorů v léčbě lymfomu u psů

Bicanová L., Horáčková K., Váňová I., Škor O. Využití imunoterapie a terapie malých molekulárních inhibitorů v léčbě lymfomu u psů. Use of immunotherapy and therapy of small molecular inhibitors in the treatment of lymphoma in dogs. Veterinární klinika 2019;16(1):51-54.

SOUHRN
Článek se zabývá využitím nových léčebných trendů v léčbě lymfomu psů. Vzhledem k pokroku v humánní medicíně a průlomovému využití těchto pokročilých metod v léčbě u lidí, je posun ve veterinární medicíně tímto směrem nevyhnutelný. Článek se snaží shrnout současné a dostupné poznatky o využití imunoterapie a malých molekulárních inhibitorů v terapii psího lymfomu.

SUMMARY
The aim of this article is to summarize new trends in the therapy of canine lymphoma. According to the progress in human medicine and break out usage of new methods in human lymphoma treatment, would be probably progress in veterinary therapy also necessary. The article is focused on recent knowledge about using small molecule inhibitors and immunotherapy in treatment of canine lymphoma patients.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down