09.04.2002 | 01:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zahájení přijímání projektů z projektu SAPARD

Generální ředitel Agentury SAPARD Petr Buchal oznamuje termín zahájení podávání žádostí o podporu z programu SAPARD od 15. dubna do 15. května 2002 (do 12 hodin). Současně oznamuje, že nejpozději ve druhé polovině letošního roku bude vyhlášen druhý, mimořádný termín podávání žádostí s cílem využít veškeré finanční prostředky určené České republice pro rok 2000 i 2001.

Všichni zájemci o podporu z programu SAPARD mohou předkládat své žádosti spolu
s projekty a dalšími náležitostmi na sedmi regionálních pracovištích Agentury SAPARD v Praze, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Brně, Olomouci a Opavě.
Budou přijímány žádosti o podporu pro sedm opatření s administrací v elektronické formě. Jedná se o opatření: Investice do zemědělského majetku, Zlepšování zpracovávání a marketingu zemědělských produktů a produktů rybolovu, Zlepšování struktur pro kontrolu kvality, pro kvalitu potravin a ochranu spotřebitele, Pozemkové úpravy, Obnova a rozvoj vesnic a venkovské infrastruktury, Rozvoj a diverzifikace hospodářských činností, zajišťujících rozmanitost aktivit a alternativní zdroje příjmů.
Cílem Agentury SAPARD v tomto roce je zahájit co největší počet projektů až do plné výše všech prostředků přidělených na rok 2000 a 2001, které musí být využity do konce roku 2003. Spolu s národními zdroji disponuje program SAPARD s cca 1 miliardou Kč ročně.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down